Час роботи
Пн-Пт: 09:00-19:00

Зателефонувати?

Каталог товарів
Medsolve > Новини > Увага!!! Товарні новинки в інтернет магазина medsolve.com.ua

Увага!!! Товарні новинки в інтернет магазина medsolve.com.ua

20.01.2020
Optimality це єдиний в Україні виробником рулонів і пакетів для стерилізації медичних виробів і інструментів. На підприємстві встановлено сучасне високотехнологічне обладнання останнього покоління провідних європейських виробників, що дозволяє виробляти продукцію, що перевершує за якістю існуючі європейські аналоги. При цьому ціна на вироби, що випускаються істотно нижче, ніж імпортна продукція.

Optimality производитель рулонов и пакетов для стерилизации
 
Виробництво повного циклу: від флексографічного друку до  виробництва кінцевої продукції. Завдяки постійному контролю виробничого процесу на кожному етапі виробництва гарантується висока якість нашої продукції.
 
флексографической печать
 
Для виробництва рулонів і пакетів для стерилізації застосовуються тільки високоякісну сировину провідних виробників Європи та США, а саме, спеціальна медична багатошарова вологостійка безворсовий папір, що володіє підвищеною міцністю, спеціальна медична багатошарова плівка, стійка до високих температур, спеціальний медичний скотч для упаковки пакетів зі скотчем з термостійким клеєм, а також високоякісні індикаторні нетоксичні чорнило для нанесення індикаторних міток на упаковку для контролю процесу стерилізації.
 
многослойная влагостойкая безворсовая бумага
 
Продукція представлена у вигляді рулонів і пакетів, а також самоклеючих пакетів різноманітних типорозмірів, призначених для упаковки виробів, які підлягають стерилізації паром, етилен оксидом і формальдегідом.
 
Сучасний дизайн упаковки відповідає високим вимогам, пред'являються до стерилізації медичних виробів і інструментів. Потрійний термошов створює три бар'єри для забезпечення схоронності шва і надійної герметичності. Кольорові індикатори стерильності на зовнішній стороні і в середині упаковки забезпечують подвійний контроль якості процесу стерилізації. Кути пакетів додатково запаяні для запобігання накопичення пилу у відкритій упаковці. Пакети мають вирізи для пальців, які полегшують процес відкривання упаковок перед їх заповненням, а також вилучення з упаковок простерилізованих виробів. Продукція підходить для використання будь-яких видів зварювальних апаратів.
 
Контроль якості кожної партії виробленої продукції тестується відділом якості дослідним шляхом.
 
Продукція Optimality пройшла технічні випробування дослідних зразків «Пакети і рулони для стерилізації, ТУ У 13.9-41074440-001:2017», доклінічні санітарно-гігієнічні, токсиколого-гігієнічні, медико-біологічні випробування, випробування на біосумісність у відповідній акредитованої лабораторії, а також клінічні випробування і має медичний сертифікат, виданий органом з оцінки відповідності «Українським медичним центром сертифікації» МОЗ України, а також висновок санітарно-епідеміологічної експертизи. Продукція внесена в Державний реєстр медичної техніки та виробів медичного призначення.