Час роботи
Пн-Пт: 09:00-19:00

Зателефонувати?

Каталог товарів
Фільтр за характеристиками
Ціна
від грн.
до грн.
Виробник
Тип засобу
Тип
Країна виробництва
Фільтр за характеристиками

Матеріали для стоматології

Бондінговой система 3M ESPE Adper Single Bond 2 - фото
Арт. D-01-0018
2 178 грн.
Купити в один клік
Бондінгова система Kerr Hawe OptiBond FL 16 мл. - фото
Арт. D-01-0021
7 458 грн.
Купити в один клік
Сторінка: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > Всі сторінки

Загальне визначення області терапевтичної стоматології - це напрямок, що займається вивченням, лікуванням зубів (консервативне лікування: карієсу, некаріозних уражень зубів, періодонтиту, пульпіту і околозубних тканин). Також терапія не стоїть на місці, а розробляє нові методики лікування, які в наш час стають все більш ефективними і безболісними.

Успіх лікування залежить не тільки від кваліфікації стоматолога терапевта а й значною мірою залежить від правильного підбору витратних матеріалів. Стоматологічні матеріали для терапевтичної стоматології насамперед можна розділити на наступні групи: матеріал для тимчасових пломб, кондиціонери, лаки, цементи, для шинування, штифти волоконні, композити світлового затвердіння, підкладкові матеріали стеклоїономерниє, герметики, адгезиви, композити, аплікатори, прокладки і тд.

Витратні матеріали в стоматології

На нашому сайті ви зможете вибрати витратні матеріали для стоматологічних клінік від перевірених часом світових виробників B.J.M. Labs, Dentsply Maillefer, Directa Dental Group, GC, Heraeus Kulzer, Kavo Kerr, Kerr Hawe, Microbrush, NSK, Spofa Dental, Tokuyama Dental, Ultradent, Владмива, 3M ESPE Весь товар сертифікувати! Забезпечте свій стоматологічний кабінет надійним товаром!

 

Cтоматологічні інструменти

 

Стоматологічні матеріали київ

 

Medsolve.com.ua все для медицини.